Kontakt

Nazywam się Beata Klepaczewska-Wojtas, mam lat 35+ i na stałe mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie) razem z moją Rodziną – Mężem i trójką dzieciaków. Mamy też kocura rasy maine coon :) Sesje zazwyczaj realizuję na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, ale zdarza mi się dojeżdżać w dalsze rejony kraju.

Trudno powiedzieć kiedy zaczęłam myśleć o fDSC_3480otografii jako o zajęciu “na poważnie”. Długo dojrzewałam do zakupu swojej pierwszej lustrzanki, miałam wiele wątpliwości czy uda mi się pokazać emocje, które wydają mi się w fotografii najważniejsze. Postanowiłam jednak spróbować i teraz nie wyobrażam sobie życia bez aparatu obok. Najbliższe stały mi się dzieci, ich małe historie rozpoczęte już w brzuszkach.

Przez cały czas  mojej przygody z fotografią uczę się jak najpiękniej rejestrować magię zaklętą w dziecięcych oczach  i mam nadzieję, że widać to z każdą zrobioną przeze mnie sesją. Chciałabym, aby ich oglądanie sprawiało Państwu tyle samo przyjemności – ile mi ich zrobienie.

W mojej ofercie znajduje się też fotografia narzeczeńska oraz ślubna, która pozwala na rejestrowanie aparatem niesamowitych i pełnych miłości chwil, które przeżywają zakochani w sobie ludzie. Staram się rozwijać swój warsztat, podążam za nowinkami i trendami w tym temacie. Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do osób, które pragną zdjęć radosnych, spontanicznych i w dużej mierze niepozowanych. Nie podejmuję się też realizacji zbyt wielu reportaży w danym roku – sprawia to, że każdy wykonany reportaż jest niepowtarzalny, nie jest schematyczny i pozwala mi na wykonywanie go z ogromną przyjemnością i możliwością zwracania uwagi na detale i szczegóły, które uwielbiam fotografować. Od 2015 roku współpracuję w zakresie reportaży ślubnych z moim Mężem, który zajmuje się filmowaniem uroczystości weselnych. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę poświęconą naszej współpracy: www.studio-kropka.pl

Podczas naszych spotkań bazuję w dużej mierze na świetle zastanym, chociaż zdarza mi się używać lampy błyskowej oraz ciągłego światła studyjnego. Korzystam z jasnych obiektywów, pracuję na sprzęcie Nikona. Od kwietnia 2012 roku posiadam własny lokal zaadaptowany na potrzeby studio fotograficznego, w którym są odpowiednie warunki do wykonania zdjęć ciążowych, dziecięcych noworodkowych. Więcej informacji o studio oraz jego lokalizacja znajduje się tutaj. Chętnie pracuję też w terenie, ponieważ sprzęt, którym się posługuję, a także mnogość zgromadzonych przez ostatnie lata akcesoriów do sesji dziecięcych i ciążowych sprawiają, iż zorganizowanie sesji zdjęciowej w Waszym mieszkaniu lub domu nie jest dla mnie problemem. Od maja do listopada chętnie fotografuję także w plenerze, szukam pięknych i niepowtarzalnych miejsc.

Jeśli chodzi o moje doświadczenie DSC_3512fotograficzne, to skończyłam trzymiesięczny kurs fotografii cyfrowej w szkole AFA we Wrocławiu (2007/2008 rok), co jakiś czas jeżdżę także na warsztaty fotografii, które mają odświeżyć moje spojrzenie i sprawić, że moje fotografie będą coraz lepsze (kurs fotografii ślubnej w Złodziejewie 2011 rok, kurs retuszu i cyfrowej edycji zdjęć 2012 rok, warsztaty fotografii noworodkowej dla profesjonalnych fotografów w roku 2015 oraz w 2016).

Szczegółowa oferta wraz z cennikiem dostępna jest w tym miejscu.

Można się ze mną także skontaktować drogą telefoniczną 602-290-602 lub za pomocą poczty e-mail: beata@klepaczewska.com

Na wiadomości odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość